سفارش تبلیغ
صبا
هر کس غفلت کرد، نادان ماند . [امام علی علیه السلام]
اجازه نمی دهیم
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراهنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:8 عصر )
»» دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراهنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:7 عصر )
»» دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراهنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:5 عصر )
»» پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه ی مصیبت بار تروری

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه ی مصیبت بار تروریستی در عراق و شهادت مظلومانه ی زائران حسینی پیام تسلیت صادر فرمودند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه ی مصیبت بار تروریستی در عراق و شهادت مظلومانه ی زائران حسینی و راهیان حرم دوست، دلهایی را غمزده و عزادار کرد که به عشق خاندان پیامبر می تپد و سعادت و فلاح را در پیروی از محمد و آل محمد صلی الله علیه و علیهم می داند. روسیاهانی که دست به خون این مظلومان آغشته و مرتکب این جنایت بزرگ شده اند بدانند که رضایت شیاطین انس و جن را بر خشنودی اولیاء الهی ترجیح داده و خود را در آتش قهر و خشم خدای عزیز و قهار افکنده اند، و ان جهنم لَمُحیطه بالکافرین. دستهای پلید و مغزهای شریری که این تروریسم کور و بی مهار را در عراق بنیان نهاده اند نیز بدانند که آتش به دامان خود آنان خواهد گرفت و مانند برخی دیگر از کشورهای اسلامی، نیت شوم آنان بیش از همه، گلوی خودشان را خواهد فشرد.
متهم اصلی در این جنایت و نظائر آن، نیروهای امنیتی و نظامی آمریکایند که به بهانه ی مقابله با تروریسم، کشوری اسلامی را ستمگرانه اشغال کرده و دهها هزار انسان را در آن به خاک و خون کشیده و روز بروز ناامنی را در آن افزایش داده اند. رشد علفهای هرزه و زهرآگین تروریسم در عراق، بی گمان در سیاهه ی جنایات امریکا نوشته می شود و دستگاههای اطلاعاتی امریکایی و اسرائیلی نخستین متهمان آنند.
انتظار ما از دولت عراق آن است که با این جنایات به مقابله یی جدی برخیزد و امنیت زائران عتبات عالیات را به طور کامل تأمین کند.
کشتگان این حادثه، شهیدان زیارت بارگاه حسینی اند و پاداش آنان نزد خدای عزیز و رحیم است انشاءالله، ولی دلهای بازماندگان و دوستداران، مالامال از غم است. اینجانب به همه ی داغداران این حادثه بویژه خانواده ها و بازماندگان عرض تسلیت می کنم و شفای مجروحان را از خداوند منان مسألت می نمایم.
سیدعلی خامنه ای
4/اردیبهشت/1388نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:3 عصر )
»» مراسم مشترک دانشآموختگیِ دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در مراسم مشترک دانش‌آموختگیِ دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) تأکیدکردند: هنگامی که علم، جهاد، ایمان و اراده مستحکم با یکدیگر توأم شوند، انسانهایی به وجود خواهد آمد که دنیا به برکت این انسانها می تواند به آینده خود امیدوار باشد.
در ابتدای این مراسم سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران نواخته شد و سپس فرمانده کل قوا با حضور در مقبره شهدای گمنام، ضمن قرائت فاتحه برای علو درجات شهدا دعا کردند و از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.
حضرت آیت الله خامنه ای در این مراسم علم را یک موهبت الهی خواندند و افزودند: متأسفانه برخی انسانها از این موهبت الهی در جهت فساد، طغیان، تجاوز و ستم استفاده کردند که نتیجه آن تبدیل جهان به دو بخش ستمگر و ستم پذیر بود.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی یک قیام بزرگ بشری بر ضد این وضع بود، خاطرنشان کردند: انقلاب اسلامی ایران فریاد اسلام، توحید، عدالت، و کرامت انسانی در دنیای سرشار از ظلم بود.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: کسانی که اکنون به ملت ایران توصیه می کنند به نظام جهانی باز گردد همان کسانی هستند که از حرکت ملت ایران در انقلاب اسلامی ابراز ناخرسندی می کردند.
ایشان تأکید کردند: توصیه برای بازگشت به نظام جهانی به معنای تسلیم شدن در برابر قدرتهای زورگو و پذیرفتن نظام ناعادلانه جهان است اما ملت ایران در طول 30 سال گذشته به این درخواست جاهلانه و غیرمنطقی پاسخ «نه» گفته است.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: تمام فشارهای 30 سال گذشته بر ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی برای پایین آوردن جایگاه رفیع و خاستگاه معنوی انقلاب بوده است که البته به نتیجه نرسیدند و در آینده هم به نتیجه نخواهند رسید.
فرمانده کل قوا خطاب به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه افسری امام حسین (ع) خاطرنشان کردند: شما پاسدارانِ چنین حقیقت مقدس و هویت متعالی هستید و باید به این جایگاه خود افتخار کنید.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به شکل گیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور جوانانی مؤمن، پاک و دارای عزم راسخ و پولادین افزودند: نتیجه مجاهدت آن جوانان بویژه در دوران دفاع مقدس آن شد که ملت ایران با رهنمودهای امام راحل (ره) توانست قله ها را یکی پس از دیگری فتح کند و به پیش رود.
ایشان تأکید کردند: جوانان مؤمن امروز ایران اگر جلوتر از جوانان مؤمن اول انقلاب نباشند، عقب تر نیستند.
رهبر انقلاب اسلامی جوانان را به تجهیز خود در عرصه علم و دانش، سازندگی معنوی و روحی توصیه و خاطرنشان کردند: قدرتهای استکباری غالباً تلاش می کنند تا هیبت و تشر خود را به ملتها تحمیل کنند اما ابهت معنوی جوانان مؤمن و مجهز به علم قطعاً بیشتر از هیبت مادی آنها خواهد بود.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: امروز دشمنان بخوبی می دانند که ایران اسلامی با داشتن سرمایه ارزنده ای از ملت و جوانان مؤمن و مصمم و دولتمردان و مسئولان پایبند به ارزشها در مقابل هیچ تشر و هیبتی واهمه نخواهد داشت.
سردار سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم در سخنانی وجود نیروی انسانی مؤمن، انقلابی، بصیر و شجاع و همچنین اندیشه ورزی و دستیابی به سطوح بالای دانایی  را دو عامل اصلی نقش آفرینی سپاه در دهه چهارم انقلاب برشمرد و گفت: بر همین اساس و با توجه به تغییرات ساختاری مجموعه دانشگاه امام حسین (ع) به دو دانشگاه «افسری و تربیت پاسداری»، و «دانشگاه جامع» تبدیل شده است. وی وظیفه دانشگاه افسری با مقطع کارشناسی را تربیت و آموزش افسران سپاه و وظیفه دانشگاه جامع امام حسین با داشتن مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را، تحقق مرجعیت علمی سپاه بیان کرد.
سردارسرتیپ علیرضا تمییزی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) نیز در سخنانی با اشاره به تحصیل بیش از سه هزار دانشجو در این دانشگاه، تقدم تزکیه بر تعلیم، کسب مهارتهای علمی و کاربردی و توجه به دکترین جنگ نامتقارن را از جمله اهداف مصوب این دانشگاه برشمرد.
در ادامه این مراسم، تعدادی از فرزندان شهدا و همچنین جانبازان، آزادگان، اساتید، پژوهشگران، مدیران، مربیان و فرماندهان نمونه جوایز و دانش آموختگان برگزیده درجه خود را از فرماندهی کل قوا دریافت کردند.
در پایان ضمن برگزاری عملیات اعتماد به نفس، یگانهای حاضر در میدان از مقابل فرمانده کل قوا رژه رفتند.
فرمانده کل قوا همچنین امروز با حضور در مرکز تحقیقات آیرودینامیک این دانشگاه از نزدیک در جریان چگونگی طراحی و ساخت تونل باد فوق صوت بوسیله محققان و کارشناسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفتند.
تونل باد فوق صوت از جمله مراحل بسیار مهم و دقیق در طراحی موشک و هواپیما است که به وسیله آن می توان ضریب دقت موشک و همچنین طراحی سازه را بررسی کرد.
به هنگام حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در مرکز تحقیقات آیرودینامیک، آزمایش مافوق صوت تونل باد در حضور ایشان انجام شد.
حضرت آیت الله خامنه ای پس از این آزمایش ضمن تجلیل از مجاهدت علمی، محققان و کارشناسان سپاه برای طراحی و ساخت پیچیده ترین تجهیزات، تأکید کردند:‌برای جبران عقب ماندگی های علمی حتماً باید از راههای «میان بر» استفاده شود و این راهها را همانند دانش، باید کشف کرد.
ایشان با تأکید بر اینکه جوانان مؤمن و انقلابی ایران توانایی انجام هرکاری را دارند، افزودند: پیشرفتها و موفقیت های امروز ایران اسلامی با سالهای گذشته قابل مقایسه نیست و اکنون شتاب علمی کشور بسیار زیاد است.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: با وجود شتاب علمی زیاد، اما هنوز راه زیادی تا نقطه مطلوب و جبران عقب ماندگی های علمی باقیمانده است که با همت دانشمندان جوان کشور دست یافتنی است.

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:3 عصر )
»» دیدار پرشور هزاران نفر از پرستاران، معلمان و کارگران سراسر کشور

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار پرشور هزاران نفر از پرستاران، معلمان و کارگران سراسر کشور، این سه قشر را، مهمترین و تأثیرگذارترین قشرهای جامعه خواندند و با تبیین نقش بی نظیر و تعیین کننده ملت در «انتخاب مسئولان مختلف و عرصه مدیریتی کشور» افزودند: برغم تلاش دشمن برای خدشه دار جلوه دادن انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، ملت بزرگ ایران، با حضور پرشور و صمیمانه خود در انتخابات ریاست جمهوری، انتخاباتی می آفریند که دشمن را خشمگین کند.
ایشان با یادآوری انتخابات نمایشی و فرمایشی حکومتهای وابست? قبل از انقلاب افزودند: پادشاهان مستبد قاجار و پهلوی ، کشور را مِلک خود و ملت را رعیت خود می دانستند و در غیاب حضور مردم هرآنچه دستگاه قدرت اراده می کرد از صندوقهای رأی درمی آمد اما انقلاب اسلامی، ورق را بکلی برگرداند و «مردم» را روی کار آورد.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به نقش تعیین کننده رأی و اراده مردم در قانون اساسی برای انتخاب مستقیم یا غیرمستقیم همه مسئولان کشور خاطرنشان کردند: این روند در تمامی سی سال اخیر با قوت و قدرت ادامه یافته اما دشمنانی که منافع نامشروع آنان در ایران قطع شده است، با نادیده گرفتن یا انکار پدیده مبارک و با ارزش حضور مردم در مدیریت کشور، همواره تلاش کرده اند به انتخابات ایران خدشه وارد کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای، انتخابات در ایران را در مقایسه با کشورهای مدعی دمکراسی، آزادتر و پرشورتر دانستند و افزودند: با حضور پرانگیزه مردم، همواره انتخاباتی سالم، متقن و خوبی در ایران برگزار شده اما متأسفانه برخی دوستان
بی¬انصاف و کسانی که جزو ملت هستند و توقع دارند مردم به آنها توجه کنند، با ناسپاسی، علیه ملت حرف می زنند و با تکرار حرف دروغ دشمن، سلامت انتخابات را  زیرسئوال می برند.
رهبر انقلاب اسلامی سلامت همه انتخابات گذشته را نتیجه زحمات مسئولان و ملت برشمردند و افزودند: در یکی دو انتخابات، شبهاتی برای عده ای پیش آمده بود اما تحقیق و بررسیِ دقیق نشان داد که خدشه ای به آن انتخابات هم وارد نیست.
 حضرت آیت الله خامنه ای با یادآوری نتایج برخی انتخابات گذشته یادآوری کردند: مکرر اتفاق افتاده است که نتیجه انتخابات به ضرر جناحی که روی کار بوده تمام شده است، پس چگونه ممکن است کسی انتخابات در ایران را زیر سئوال ببرد.
رهبر انقلاب اسلامی در جمعبندی این بخش از سخنانشان تأکید کردند: انشاءالله همه ملت ایران، به کوری چشم دشمنان، و با شور و علاقه و صمیمیت در انتخابات ریاست جمهوری، به پای صندوقهای رأی می آیند و انتخاباتی می آفرینند که دشمن را خشمگین کند.
ایشان در بخش دیگری از این دیدار معلمان، پرستاران، و کارگران را مهمترین قشرهای جامعه دانستند و خاطرنشان کردند: معلمان آموزش و پرورش، امانتدار فرزندان ملت و سازنده اصلی شخصیت و شاکله فرزندان همه مردم هستند و این نقش استثنایی، نشان دهنده ارزش بسیار والای معلم است.
رهبر انقلاب اسلامی، جامعه، دولت و همه مسئولان را به قدرشناسی نقش معلم توصیه کردند و افزودند: معلمان نیز باید قدر و منزلت خود را بشناسند و کار خود را موهبتی الهی بدانند.
حضرت آیت الله خامنه ای، ایجاد تحول عمیق در نظام آموزش و پرورش را مهمترین اولویت و مسئله خواندند و با انتقاد از ماهیت تقلیدی و کهنه بودن نظام کنونی افزودند: برای تحول در نظام آموزش و پرورش باید سنتها و نیازهای کشور را اصل قرار دهیم و از تجربیات دیگران حداکثر استفاده را ببریم اما از الگوبرداری و تقلید از کشورهای غربی، کاملاً بپرهیزیم.
ایشان با اشاره به جایگاه مهم ایران در دنیای پرآشوب کنونی، موقعیت کاملاً با ثبات و مطمئن داخلی را فرصت مناسبی برای انجام دادن کارهای مهم از جمله ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش دانستند و افزودند: بررسی های خوبی که دولت در این زمینه انجام داده باید اجرایی شود و این کار به شجاعت، ابتکار و خوش¬فکری نیاز دارد.
رهبر انقلاب اسلامی، اهمیت دادن به «موضوع پرورش» را بسیار ضروری برشمردند و خاطرنشان کردند: لوح آماده ذهن کودک فقط با آموزش ساخته نمی شود بلکه پرورش لازم دارد و این روند باید در «کتابهای درسی، انتخاب معلم و نظام آموزش و پرورش» کاملاً مورد توجه قرار گیرد.
پرهیز از گسترش کمی و اولویت دادن به گسترش کیفی از دیگر مواردی بود که حضرت آیت الله خامنه ای در بحث آموزش و پرورش بر آن تأکید کردند.
رهبر انقلاب اسلامی، پرستاران را نیز، قشری احیاگر و بسیار اثرگذار دانستند و افزودند: مردم و مسئولان به چشم تکریم به این انسانهای فرشته گون بنگرند.
ایشان نقش پرستار و همچنین قابله را در نظام سلامت کشور، بسیار مهم خواندند و افزودند: این دو قشر دلسوز و مهربان، کار خود را نعمتی بزرگ بدانند و خدمت به مردم را قدر بشناسند که این مسئله در ارتقای کیفیت کار هرکس تأثیر بسیاری دارد.
رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان، کارگران را عنصر محوری جامعه دانستند و با اشاره به نقش کارگران، کارفرمایان و مدیران واحدهای کارگری در تأمین نیازهای کشور افزودند: باید فرهنگ جامعه به سمت ترویج و استقبال از تولید داخلی هدایت شود.
رهبر انقلاب اسلامی، قیمت حقیقی استفاده از کالاها و تولیدات خارجی را، «ادامه کار کارگران در کشورهای دیگر و بیکار شدن کارگران ایرانی» دانستند و خاطرنشان کردند: جوانان و کارگران ایرانی از توانایی اجرای پیچیده ترین طرحها و تولید محصولات برتر و «پرکیفیت» برخوردارند و این واقعیت باید مورد توجه قرار گیرد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ضرورت و تأثیر امنیت شغلی کارگران در ارتقای کیفیت کالاهای تولیدی افزودند: استفاده از تولیدات داخلی، باید در فرهنگ جامعه، «ارزش» تلقی شود که تحقق این مسئله، نیازمند افزایش کیفیت تولیدات داخلی، تبلیغ نکردن بی رویه محصولات خارجی، تشویق کارآفرینان، افزایش وجدان کاری و همکاری و همدلی دولت و همه عناصر دخیل در تولید و واردات است.
در ابتدای این دیدار وزیران «بهداشت درمان و آموزش پزشکی»، «کار و امور اجتماعی» و «آموزش و پرورش» گزارشی از حوزه مسئولیت خود بیان کردند.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به برنامه های ارتقا و استمرار آموزش پرستاران گفت: رشته های جدید پرستاری با رویکرد تخصصی و وظیفه محوری راه اندازی و  گامهای خوبی برای بهبود وضع معیشتی پرستاران برداشته شده است.
دکتر باقری لنکرانی همچنین به تلاش پزشکان ماما و کاهش ده برابری مرگ و میر مادران باردار در سی سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سه سال اخیر نیز مرگ و میر مادران باردار در روستاها 20 درصد کاهش یافته است.
آقای جهرمی وزیر کار و امور اجتماعی هم کاهش بیکاری، توسعه فرهنگ کارآفرینی، آموزش فنی و حرفه ای و افزایش بهره وری را از راهبردهای این وزارتخانه دانست و گفت: با ایجاد فضای صمیمیت بین کارگران و کارفرمایان تعداد شکایت واصله به وزارت کار، کاهش خوبی را در سه سال اخیر نشان می دهد.
وزیر آموزش و پرورش هم از بررسی طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش خبر داد و گفت: برنامه راهبردی آموزش و پرورش براساس سند چشم انداز بیست ساله در دست مطالعه و تدوین است.
آقای علی احمدی ارتقای سطح تربیت معلم به کارشناسی، اخذ مجوز برای راه اندازی دانشگاه بزرگ فرهنگیان و پرداخت معوقات فرهنگیان را ازدیگر اقدامات وزارت اموزش و پرورش برشمرد.

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:2 عصر )
»» دیدار جمعی از هنرمندان، کارگردانان، نویسندگان و فعالان عرصه هنر

جمعی از هنرمندان، کارگردانان، فیلمنامه نویسان، نویسندگان، شعرا و فعالان عرصه فرهنگ و هنر در حوزه ادبیات و هنر دفاع مقدس عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این دیدار:
حبیب احمدزاده، داستان نویس و فیلمنامه نویس حوزه ادبیات دفاع مقدس،
مرتضی سرهنگی مسئول دفتر هنر و ادبیات پایداری،
انسیه شاه حسینی کارگردان و فیلمساز دفاع مقدس،
حمید شریفی هنرمند هنرهای تجسمی،
سعید قاسمی از فرماندهان و فعالان عرصه فرهنگی دفاع مقدس،
فراستی منتقد سینما و تلویزیون،
سنگری پژوهشگر حوزه ادبیات دفاع مقدس،
مجید مجیدی کارگردان سینما،
نادر طالب زاده ، مستندساز ،
سید مهدی شجاعی نویسنده در حوزه ادبیات داستانی و نمایشی ،
حسین مسافر آستانه از فعالان حوزه تئاتر،
و مسعود ده نمکی کارگردان سینما
به بیان دیدگاههای خود در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر بویژه دفاع مقدس پرداختند. محورهای مطالبی که این هنرمندان بیان کردند عبارتند از:
- نیاز ادبیات دفاع مقدس به کار پژوهشی و تحقیقاتی
- نگاه دقیق و همه جانبه به ابعاد مختلف دفاع مقدس در عرصه هنر
- لزوم تدوین استراتژی فرهنگی
- استفاده از افراد آشنا با هنر در عرصه مدیریت فرهنگ و هنر
- ضرورت انسجام بخشی فعالیتها و مراکز مختلف هنری و فرهنگی
- توجه بیشتر به سازمانهای مردم نهاد فرهنگی
- تبیین جایگاه برنامه فرهنگی در برنامه های اصلی کشور
- اهتمام بیش از پیش مسئولان به مشورت پذیری در عرصه فرهنگ و هنر
- پرهیز از جشنواره زدگی و افتادن در دام جشنواره های غربی
- حمایت جدی تر از فعالان عرصه ادبیات دفاع مقدس
- توجه به ترجمه آثار فرهنگی و هنری حوزه ادبیات دفاع مقدس
- ضرورت مشخص شدن سریعتر مهندسی فرهنگی کشور
- لزوم ایجاد سامانه بانک اطلاعاتی در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
- پرهیز از سیاسی کردن عرصه فرهنگ
- ایجاد کرسی نظریه پردازی در ادبیات انقلاب و دفاع مقدس
- حمایت از استعدادهای جوان در عرصه فرهنگ و هنر
- توجه بیشتر به آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی و پرهیز از ظاهرگرایی و شعارزدگی
- بستر سازی مناسب برای نقد جدی و بدور از تعارف در حوزه های مختلف
- اهتمام بیشتر به مستندسازی و ارائه مستندهای جذاب
- توجه به روایت سیره شهدا در عرصه هنر
- و حمایت جدی تر از هنرهای نمایشی
حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار کار هنری در زمینه دفاع مقدس را یکی از برترین کارهای هنری دانستند و تأکید کردند: روایت و بازآفرینیِ هنریِ گنجینه خصلتهای والا و انسانی هشت سا ل دفاع مقدس یک مجاهدت بزرگ است که قطعاً تأثیرات آن حادثه عظیم را خواهد داشت.
رهبر انقلاب اسلامی دوران هشت سال دفاع مقدس را فراتر از یک برهه زمانی خواندند و افزودند: هشت سال دفاع مقدس مجموعه ای از صفات والا و فرهنگ های ممتاز و عقاید و معارف برجسته است که راویان آن همچون آیینه ای در مقابل یک مظهر جلال و جمال هستند.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: هشت سال دفاع مقدس مظهر حماسه، معنویت و دین داری، آرمانخواهی، ایثار و از خودگذشتگی، ایستادگی و مقاومت، تدبیر و حکمت، و شکوفایی استعدادها و ظرفیت ها است.
ایشان افزودند: راوی و بازآفرین هنری دفاع مق دس در واقع روایتگر چنین ارزشها و اوج هایی است که هر ملتی به داشتن برخی از آنها به خود می بالد.
رهبر انقلاب اسلامی تلاشهای انجام گرفته در عرصه ادبیات و هنر دفاع مقدس را رو به جلو دانستند و تأکید کردند: آثار هنری مربوط به دفاع مقدس در عرصه های فیلم، کتاب، خاطره، و رمان یکی از پرمخاطب ترین آثار هنری بعد از انقلاب، در جامعه است، بنابراین هرچه بیشتر در این عرصه سرمایه گذاری و تلاش شود، مناسب است.
حضرت آیت الله خامنه ای انعکاس کم بین المللی آثار هنری دفاع مقدس را یکی از نقایص این بخش برشمردند و افزودند: البته سیاست جشنواره های بین المللی برخلاف ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است ولی همه مخاطبان نیز در جشنواره ها خلاصه نمی شوند.
ایشان فعالان حوزه ادبیات و هنر دفاع مقدس را به اهتمام بیشتر به تحقیق و پژوهش و حفظ اسناد توصیه و خاطرنشان کردند: مسئولان بخشهای فرهنگی و هنری نیز باید بیش از پیش از نظرات و دیدگاههای فعالان این عرصه استفاده کنند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به روح لطیف و نگاه تیزبین هنرمندان به مسائل جامعه تأکید کردند: هنرمندان باید مراقب باشند تا نگاه واقع بینانه و روح حساس آنها موجب ایجاد روحیه یأس و ناامیدی نشود زیرا عرصه فرهنگی و هنری کشور نیازمند انسانهایی پرتلاش، خستگی ناپذیر، خلاق و امیدوار به آینده است و باید در کنار تلخی ها، شیرینی ها را هم دید.
در پایان این دیدار نماز مغرب و عشا به امامت حضرت آیت الله خامنه ای اقامه شد و سپس حاضران روزه خود را به همراه رهبر انقلاب اسلامی افطار کردند.

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:1 عصر )
»» مراسم عزاداری و سوگواری ام الائمه، صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا س

در شب شهادت بانوی برگزیده دو عالم، صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، حسینیه امام خمینی (ره ) شاهد برپایی مراسم عزاداری و سوگواری ام الائمه، با حضور حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم و مسئولان نظام بود.
 در این مراسم که بعد از نماز مغرب و عشا آغاز شد، سخنران و مداح اهل بیت علیهم السلام به تبیین شخصیت والای دخت گرامی پیامبر اعظم حضرت زهرا سلام الله علیها و ذکر مصائب و مناقب ایشان پرداختند.
مراسم سوگواری و عزاداری حضرت فاطمه سلام الله علیها در حسینیه امام خمینی (ره) از روز دوشنبه چهارم خرداد آغاز شده است و تا روز جمعه 8 خرداد 1388 ادامه خواهد داشت.

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:1 عصر )
»» اطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری در رابطه با عید سعید فطر (1388/06/2

دفتر مقام معظّم رهبری در اطلاعیه ای اعلام کرد فردا 29/شهریور ماه/1388 روز اول شوّال المکرّم و عید سعید فطر است.
متن اطلاعیه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت عزیز در ماه مبارک رمضان، به اطلاع عموم مردم شریف ایران می رساند بر اساس گزارش های راصدان مورد وثوق و خبره که از چند نقطه‌ی کشور واصل شده است، رؤیت هلال ماه شوال‌المکرّم شنبه 28/شهریور/1388 مطابق با بیست و نهم رمضان‌المبارک 1430 هجری قمری برای رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای مد‌ظلّه‌العالی محرز گردیده و معظّمٌ له حکم ب ه عید فطر بودن فردا یکشنبه 29/شهریور/1388 فرمودند.
ضمن عرض تبریک این عید سعید به تمام برادران و خواهران و ملت شریف ایران نماز پُر شکوه عید سعید فطر در سراسر کشور اقامه خواهد شد.

دفتر مقام معظّم رهبرینوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 11:0 عصر )
»» دیدار مسئولان نظام، سفیران کشورهای اسلامی و جمعی از قشرهای مختلف

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی امروز همچنین در دیدار مسئولان نظام، سفیران کشورهای اسلامی و جمعی از قشرهای مختلف مردم، مناسبتها و اعیاد اسلامی بویژه عید سعید فطر را مهمترین فرصت برای بازخوانی ظرفیت ها، تواناییها و وضع حال و آینده امت اسلامی و آسیب شناسی نقاط ضعف و عیوب دانستند و تأکید کردند: امروز مهمترین نیاز امت اسلامی و دولتهای مسلمان، بازگشت به صراط مستقیم الهی و حاکمیت احکام اسلامی و استفاده از امکانات سرشار سیاسی و جغرافیایی در کنار حفظ اتحاد و انسجام، بمنظور ایستادگی در مقابل دشمنان و رسیدن به مدارج عزت، ق? ?رت و پیشرفت اسلامی است.
حضرت آیت الله خامنه ای، ملت ایران را یک نمونه خواندند و با یادآوری شرایط ملت ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و حضور رژیم خائن پهلوی در زنجیره حامیان رژیم صهیونیستی، افزودند: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و حاکمیت اسلام، ملت ایران اکنون پیشتاز مقابله با رژیم صهیونیستی است و این ملت امروز به ایستادگی خود در مقابل زورگویی جسورترین و گستاخ ترین مستکبر عالم، افتخار و مباهات می کند.
ایشان ورود ملت ایران به عرصه های عظیم از جمله پیشرفتها و دستاوردهای بزرگ علمی و عزت سیاسی نظام اسلامی را نتیجه حاکمیت اسلام دانستند و خاطرنشان کردند: نظام اسلامی ایران مدعی حاکمیت تمام عیار احکام اسلامی نیست اما همان اندازه ای که ملت ایران موفق به اجرای احکام اسلامی شده، آثار و برکات آن را هم دیده است که این، یک تجربه و الگوی عملی برای امت اسلامی است.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به نبود انسجام میان ملتها و دولتهای اسلامی و سوء استفاده دشمنان از این شرایط، افزودند: اگر امت اسلامی متحد بود و از تمام ظرفیت های سیاسی و جغرافیایی خود استفاده می کرد، امروز وضع مردم فلسطین و ساکنان غزه اینگونه نبود و زورگویان نمی توانستند طرحهای خود را به دولتهای اسلامی تحمیل کنند و اجازه مخالفت هم ندهند.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: در چنین شرایطی اگر سخنی هم بر ضد غاصبان صهیونیست گفته شود، دشمنان با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی خود سیل تهمت را روانه می کنند و می گویند عده ای می خواهند یک دولت عضو سازمان ملل را از بین ببرند.
ایشان افزودند: رژیم صهیونیستی دولتی جعلی است که یک ملت را نابود کرده است و مدعیان حقوق بشر نیز چشم خود را در برابر این ظلم و جنایت آشکار بسته اند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به ادعای دروغ رسانه های غربی مبنی بر تلاش جمهوری اسلامی ایران برای نابودی رژیم صهیونیستی با استفاده از تجهیزات نظامی، خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران برای قضیه فلسطین یک طرح معقول، منطقی و انسانی دارد که آنرا ارائه کرده است.
حضرت آیت الله خامنه ای سیاست نظام اسلامی را بر مبنای قرآن و احکام اسلامی، دفاع از مظلوم دانستند و افزودند: علت اصلی دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی همین موضوع است.
ایشان ترویج اسلام هراسی و همچنین ایران هراسی را دو راه کار استکبار و در رأس آن امریکا برای جلوگیری از اتحاد و انسجام دنیای اسلامی ارزیابی و تأکید کردند: دولت امریکا در دوره رئیس جمهور قبلی، تلاشهای زیادی بر ضد دنیای اسلام و همچنین بر ضد ایران انجام داد و دولت فعلی امریکا هم با وجود سخنان U ˆ پیامهای به ظاهر دوستانه، همان سیاست اسلام هراسی و ایران هراسی را دنبال می کند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به ادعای امریکاییها مبنی بر خطر موشکهای ایرانی، خاطرنشان کردند: این ادعا، تهمتی است که در چارچوب سیاست ایران هراسی مطرح می شود، در حالیکه جمهوری اسلامی ایران در سی سال گذشته، به هیچ کشوری حمله نکرده است و سیاست ایران نیز در تعامل با کشورهای اسلامی و همسایگان خود، برادرانه و دوستانه و در تعامل با کشورهایی که تعرضی به جمهوری اسلامی ندارند، تعامل صحیح، معقول و منطقی است.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: اما نظام اسلامی در قبال تعرض به دولت و ملت ایران هرگز ساکت نخواهد نشست.
ایشان ادعای تلاش ایران برای تولید سلاح هسته ای را یکی دیگر از تهمت های دروغ و ناروا بر ضد نظام اسلامی برشمردند و افزودند: جمهوری اسلامی ایران براساس عقیده اسلامی و بصورت مبنایی تولید سلاح هسته ای و استفاده از آنرا ممنوع می داند و بر این عقیده خود ایستاده است و این مطلب را مسئولان امریکایی نیز می دانند ولی در عین حال این تهمت را در چارچوب سیاست ایران هراسی تکرار می کنند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: دولت امریکا باید این سیاست خود را اصلاح کند و ملت ایران نیز با هوشیاری نظاره گر این دشمنی ها است و در مقا بل آنها خواهد ایستاد.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران در مقابل تعرض نیز عقب نشینی نخواهد کرد.
ایشان ایستادگی در مقابل دشمنی ها و استفاده از همه ظرفیت ها و استعدادها برای پیشرفت علمی و عزت اسلامی را، درس اسلام و درس امام بزرگوار (ره) دانستند و افزودند: ملت ایران و جوانان کشور این درس را به خوبی آموخته و به آن عمل کرده اند و در آینده هم همینگونه عمل خواهند کرد.
در ابتدای این دیدار آقای احمدی نژاد رئیس جمهور در سخنانی ضمن تبریک عیدسعید فطر، مشکلات کنونی بشریت را دوری از مسیر توحید و راه مستقیم انبیاء الهی دانست و گفت: راه انبیاء و بویژه روش پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص)، خداپرستی، عمل صالح، تقوا، ایستادگی در برابر ظلم و بی عدالتی، دفاع از حق و مظلوم، و مبارزه و ایثار است و تنها راه نجات بشریت هم گام برداشتن عملی در این مسیر است.
رئیس جمهور همچنین با اشاره به حماسه بزرگ ملت ایران در روز قدس، خاطرنشان کرد: ملت ایران با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر عظمت، اقتدار، و پایبندی خود را به راه امام (ره) و ارزشهای انقلاب نشان داد.

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » حسن ( پنج شنبه 88/9/26 :: ساعت 10:59 عصر )
   1   2   3      >
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

دومین پیام رهبر انقلاب به جوانان کشورهای غربی
دستورات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اجرای برجام در نامه ب
دیدار قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی
دیدار رئیس جمهوری ونزوئلا و هیئت همراه
دیدار جمعی از مردم، مسئولان کشور، سفیران کشورهای اسلامی و میهمان
دیدار مردم قم بمناسبت سالروز 19 دی
انتصاب نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر
پیام به بیست و سومین اجلاس سراسری نماز
دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش
دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج
[عناوین آرشیوشده]
» فهرست موضوعی یادداشت ها
و[16] . در[14] . انقلاب[13] . با[11] . اسلامی[11] . به[11] . رهبر[10] . را[9] . از[8] . ای[7] . معظم[7] . ایران[6] . این[6] . حضرت[6] . خامنه[5] . برای[5] . الله[5] . آیت[5] . ،[4] . السلام علیک یا علی بن موسی الرضا[4] . امام[4] . است[4] . سال[4] . دو[4] . مراسم[4] . رئیس[3] . مسائل[3] . ملت[3] . فرمانده[3] . قوا[3] . یا ضامن آهو[3] . کشور[3] . که[3] . دیدار اهالی فرهنگ و شعرای پیشکسوت و جوان در شب میلاد امام حسن مج[3] . دیدار[3] . دیدار جمعی از معلمان سراسر کشور به مناسبت هفته بزرگداشت معلم تار[3] . دیگر[3] . دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه[3] . عرصه[3] . گذشته[3] . السلام علیک[3] . المللی[3] . پیام[3] . جمهوری[3] . بسیار[3] . بصیر[3] . بین[3] . پاسدار[2] . پراستقامت[2] . پرشکوه[2] . پس[2] . تهران[2] . تبدیل[2] . بر[2] . بست[2] . بیست[2] . ایرانیان"[2] . پیام رهبر معظم انقلاب[2] . پیمان[2] . پیش[2] . حج[2] . حضور[2] . خط[2] . خاطرنشان[2] . خمینی[2] . خود[2] . بار[2] . امروز[2] . الشان[2] . اسلام[2] . است،[2] . اسلامی،[2] . افزودند:[2] . "تجلی[2] . (سلام[2] . آقای[2] . ارتحال[2] . عمومی[2] . عمیق[2] . فقیه[2] . قالَ (علیه السلام): لِلصَّلاةِ أرْبَعَةُ آلاف باب.([4]) فرمو[2] . سراسر[2] . عشق بى نهایت دل به زیارت تو اوج مى گیرد اى رضا ! مى آیم به سو[2] . عظیم[2] . شده[2] . دیدار فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران[2] . دیدار مسئولان[2] . خواندند[2] . جمهور[2] . رؤیاى آسمانى شبى تنها میان این همه رؤیا تو را دیدم ... تو ر[2] . دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با رهبر[2] . دیدار مسئولان نظام، سفیران و نمایندگان کشورهای اسلامی بمناسبت عی[2] . سالگرد[2] . سی[2] . سرتیپ[2] . سردار[2] . راحل[2] . روابط[2] . زمان،[2] . زهرا[2] . دست اندرکاران حج[2] . دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری[2] . دیدار رهبر معظم انقلاب با دست اندرکاران حج (1390/09/28) حضرت آی[2] . دیدار مسئولان و دست اندرکاران حج[2] . ولی[2] . کردند:[2] . کرد[2] . کردند[2] . وفادار[2] . وفاداری[2] . کبیر[2] . نورانی[2] . همراهی[2] . یکمین[2] . موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از م[2] . موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان[2] . نظام[2] . نیروهای[2] . های[2] . فرمودند[2] . فاطمه[2] . کل[2] . محل[2] . مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام[2] . مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی (1390/06/29)[2] . ملت،[2] . می[2] . مستدرک الوسائل: ج 10، ص 359، ح 2.[2] . معظّم[2] . مراسم بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلام[2] . مراسم تحلیف و دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهور . مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری هفتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران تار . مراسم الحاق ناوشکن جماران به ناوگان نیروی دریائی ارتش جمهوری اسل . مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی . مفاهیم . مقدم . مسلح . مشورت . مصلای . مصلحت . مطالب . مطهری . مظهر . معاون . میدان . میلیونی . ناشران . نامه رهبر معظم انقلاب به وزیر اطلاعات (1390/01/31) . نتیجه . نخستین اجلاس بیداری اسلامی (1390/06/26) صدها عالم، دانشمند، رو . نداء الإمام الخامنئی فی إدانة الإهانة البشعة لأعداء الإسلام ضد ا . نسبت . نشر . نشست اندیشه های راهبردی جمهوری اسلامی با موضوع زن و خانواده (139 . منصوب . مهربان . مواضع . موافقت . موافقت با شرایط عفو یا تخفیف مجازات تعدای از محکومان به مناسبت ع . موافقت با عفو تخفیف مجازات محکومان بمناسبت اعیاد قربان و غدیر تا . موافقت با عفو محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب در آستانه 12 فروردین . موافقت با عفو و تخفیف مجازات جمعی از محکومان زن . مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش (1390/08/19) . مراسم سوگواری و عزاداری شهادت امیرالمومنین حضرت علی بن ابیطالب ع . مراسم صبحگاه مشترک یگانهای نظامی، انتظامی و بسیج استان خراسان شم . مراسم عزادارای اباعبدالله الحسین(ع) در حضور رهبر انقلاب از نگاه . مراسم عزاداری اربعین حسینی(ع) . مراسم عزاداری اربعین حسینی(ع) در حضور رهبر انقلاب . مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه ال . مراسم عزاداری شام غریبان اباعبدالله الحسین (ع) در حسینیه امام خم . مراسم عزاداری و سوگواری ام الائمه، صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا س . مراسم غبار روبی مضجع شریف ثامن الحجج، حضرت امام رضا علیه السلام . مراسم گرامیداشت بیست و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) (1391/0 . مراسم مشترک دانش‌آموختگیِ دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسدار . مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه . مراسم نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای مدظله . مردم . مسئلت . مسئولان . مسئولیت . مخاطبان . مدت . مدعیان . که . کوزه عسل مرد که ریش‌های بلند و سپیدش را هوای سرد کوهستان به با . فرا . فرمودند. . فشارها . قوه . کردند. . کرده . هجران . هشتاد . هشدار رهبر معظم انقلاب نسبت به برخی اظهارنظرها وحتی توصیه‌ها درب . همراه . همراه، . نیروی . نیز . ها . نفر . نگاه آهو آهو از کجا فهمید باید از تو یارى خواست؟ از پناه تو ب . نمایشگاه . نمودند . موضوع . موضوع آزادی . موظف . موگابه . کار . کارگر . کارگری . کاروان . کاشت نهال در آستانه هفته منابع طبیعی و روز درختکاری . کاشت نهال همزمان با هفته منابع طبیعی (1388/12/18) . کبری . همزمان . همه . همکاریهای . هیأت . هیات . نویسندگان . نیازهای . واد . وجدانهای . کتاب . ولادت . یادآور . یادمان . یام به مناسبت حلول سال 91 (1391/01/01) حضرت آیت الله خامنه ای ر . یام رهبر معظم انقلاب به کنگره بزرگداشت علامه قطب الدّین شیرازی . یک . یگانهای . کشور، . کشورهای . کشوری . کل . کلی . کلیه . کمک به ساخت مسکن محرومان همزمان با سالگرد تأسیس بنیاد مسکن انقلا . کنار . کنگره . کنگره بزرگداشت . کنگره عظیم حج . کنگره میرزاکوچک خان جنگلی . کنونی . کردند. . کرد. . کردند، . کرده . دیدار مسئولان و دست اندرکاران اردوهای راهیان نور کشور . دیدار مسئولان و سفرای کشورهای خارجی با رهبر انقلاب در 17 ربیع ال . دیدار مسؤولان و محققان مرکز اسناد انقلاب اسلامی (1390/01/31) . دیدار مسئولان و کارگزاران نظام . دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب (1391/05/03) . دیدار مسئولان، سفرای کشورهای اسلامی و جمعی از اقشار مختلف مردم ت . دیدار مسؤولان، کارگزاران و دست اندرکاران حج ابراهیمی (1390/07/11 . دیدار مسئولان، کارگزاران و دست اندرکاران حج ابراهیمی با رهبر معظ . دیدار مسعود بارزانی با رهبر معظم انقلاب (1390/08/08) حضرت آیت ا . دیدار معلمان و اساتید دانشگاه‌های خراسان شمالی . دیدار معلمان و مسئولان آموزش و پرورش (1391/02/13) حضرت آیت الله . دیدار مهندسان – تکنسین ها و کارگران صنعت نفت (1390/01/08) . دیدار نخبگان جوان سراسر کشور تاریخ: 1392/07/17 بیش از هزار نخبه . دیدار نخست وزیر پاکستان و هیأت همراه . دیدار نخست وزیر ترکیه و هیئت همراه . دیدار نخست وزیر سوریه و هیأت‌ همراه‌ . دیدار نخست وزیر عراق (1391/02/04) حضرت آیت الله خامنه ای رهبر م . دیدار نخست وزیر عراق و هیئت همراه تاریخ: 1392/09/14 حضرت آیت الل . دیدار نخست وزیر عراق و هیأت‌ همراه‌ . دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب تاریخ: 139 . دیدار نمایندگان مجلس نهم با رهبر معظم انقلاب اسلامی (1391/03/24) . دیدار نیروهای مسلح منطقه شمال کشور و خانواده های آنان . دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم بویژه مردم استان ایلام . دیدار هزاران نفر از بانوان قرآن پژوه و فعال قرآنی (1388/07/28) . دیدار هزاران نفر از بسیجیان استان خراسان شمالی . دیدار هزاران نفر از دانش آموزان، دانشجویان و خانواده های شهدا (1 . دیدار هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان . دیدار هزاران نفر از طلاب و فضلای غیر ایرانی (1389/08/03) حضرت . دیدار هزاران نفر از طلاب، روحانیون، فضلا و اساتید حوزه های علمیه . دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در سالروز عید سعید غدیر (1 . دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی . دیدار هزاران نفر از مردم مؤمن و انقلابی آذربایجان شرقی (1388/11/ . دیدار هزاران نفر از کارگران و فعالان بخش تولید کشور تاریخ: 1392/ . دیدار هیاتهای اعزامی از جانب رهبر انقلاب با جانبازان (1391/04/04 . دیدار وزیر کشور و جمعی از فرماندهان و مسؤولان نیروی انتظامی (139 . دیدار وزیر، مسؤولان وزارت خارجه، سفرا و رؤساى نمایندگیهاى ایران . دیدار کارگردان، هنرمندان و عوامل تولید سریال حضرت یوسف علیه السل . دیدار کارگزاران فرهنگی و اجرایی حج (1389/07/17) حضرت آیت الله خ . دیدند . دیدار رهبر معظم انقلاب با شماری از جانبازان قطع نخاعی (1390/07/0 . دیدار رهبر معظم انقلاب با فرماندهان نیروهای مسلح (1391/01/16) ح . دیدار رهبران گروههای جهادی و مبارز فلسطینی (1388/12/08) . دیدار روسای جمهور و نمایندگان کشورهای شرکت کننده در جشن جهانی نو . دیدار سفرا و روسای نمایندگی های سیاسی ایران در خارج از کشور با ر . دیدار سه خانواده شهید قم (1389/07/29) حضرت آیت الله خامنه ای ره . دیدار سه خانواده شهید قم (1389/08/07) رهبر معظم انقلاب اسلامی د . دیدار شاعران و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت در روز ولادت حضرت زهر . دیدار شرکت کنندگان در اجلاس بین المللی زنان و بیداری اسلامی (139 . دیدار شرکت‏ کنندگان در پنجمین اجلاس مجمع عمومی مجمع جهانی اهل‏ ب . دیدار شرکت کنندگان . دیدار شرکت کنندگان در اجلاس بین المللی اساتید دانشگاههای جهان اس . دیدار شرکت کنندگان در سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم .

>> بازدید امروز: 176
>> بازدید دیروز: 136
>> مجموع بازدیدها: 200049
» درباره من

اجازه نمی دهیم


» پیوندهای روزانه

پنکه خورشیدی ماشین
هوالرزاق
پاسخ درسهایی از قرآن [1]
مهدویت
یا غیاث المستغیثین
بچه مارکت [1]
لبیک یا مهدی [9]
بانک پروژه و پایان نامه دانشجویی [1]
داستانهای کوتاه و آموزنده بسیار زیبا,جالب [8]
با یه لبخند خرید کن [1]
کتب و مجلات روان شناسی
کسب درآمد cn3
پایگاه اطلاع رسانی حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری [16]
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری [12]
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری [5]
[آرشیو(17)]

» آرشیو مطالب
مقاله
شعر
حدیث
عکس
داستان
مهر 89
شهریور 89
مرداد 89
تیر 89
خرداد 89
اردیبهشت 89
فروردین 89
اسفند 88
بهمن 88
دی 88
آذر 88
مرداد 88
پیام قدردانی دفتر مقام معظم رهبری از مردم شهر مقدس قم
دیدار پرشور هزاران نفر از بسیجیان استان قم
بازدید رهبر معظم انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوز
دیدار مدیر و اعضای هیأتهای علمی مؤسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی
دیدار هزاران نفر از طلاب و فضلای غیر ایرانی (1389/08/03
دیدار جمعی از اساتید، فضلا و طلاب نخبه ی حوزه علمیه قم
دیدار صمیمانه و پرشور هزاران نفر از دانشجویان دانشگاههای استان
بازدید نمایندگان رهبر معظم انقلاب از بخشهای مختلف استان قم
دیدار مسئولان بخشهای مختلف استان قم
دیدار اعضای شورای عالی مدیریت حوزه علمیه قم
دیدار سه خانواده شهید قم
دیدار پرشور هزاران نفر از دانش آموزان
مجتبی خامنه ای اخلاقی ترین فردی است که در زندگی ام دیده ام
پیام نوروزی 1390 رهبر معظّم انقلاب اسلامی«مدظلّهالعالی
بیانات در حرم مطهر رضوی در آغاز سال
بیانات در حرم مطهر رضوی در آغاز سال 90 -
زندگینامه حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای
خاطرهای از روز بیعت همافران با امام(ره)
قلّک بچههای دانشآموز و اشکهای امام(ره)
رهبر انقلاب از بازگشت امام(ره) به ایران میگویند
اخلاص و صفای شهیدنواب صفوی مرا مجذوب کرد
توصیه امام (ره) به آیت الله خامنهای در بیمارستان
پسر من به فدای شما
پاى تخته مى ایستادم و با دانشجویان حرف می زدم
ماجرای آشنائى رهبر انقلاب با شهید چمران
دیدار مهندسان – تکنسین ها و کارگران صنعت نفت
بازدید از طرحهای توسعه پارس جنوبی در عسلویه
دیدار جمعی از فرماندهان ارتش
فروردین 90
اردیبهشت 90
دی 90
مهر 92
شهریور 92
مرداد 92
تیر 92
خرداد 92
اردیبهشت 92
فروردین 92
بهمن 91
دی 91
آذر 91
آبان 91
مهر 91
شهریور 91
مرداد 91
تیر 91
خرداد 91
اردیبهشت 91
فروردین 91
اسفند 90
بهمن 90
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
فروردین 93
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
شهریور 93
مهر 93
آبان 93
بهمن 93

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
خورشید تابنده عشق
گلبانگ سربلندی-پایگاه تخصصی نماز
شعله ی آواز
* گـــل نرگس *
*** انـتـظـار ***
Mystery
حجت الاسلام والمسلمین یوسف ذوالفقاری آهنگ
آقاشیر
عشق الهی
پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
اتشنشانی بنادر کشور
کلّنا عبّاسُکِ یا زَینب
کارشناس ارشد اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
ولی امر مسلمین جهان امام مطلق سید علی س
خانه ویرایش و نگارش
لحظه های آبی( سروده های فضل ا... قاسمی)
کوچ بلاگ -وبلاگ کوچ نهارجان یاکوچ خراشاد-درپارسی بلاگ
کوچ بلاگ -وبلاگ کوچ نهارجان یاکوچ خراشاد-درپارسی بلاگ
مهندس محی الدین اله دادی
مشاور
سرباز ولایت
جریان شناسی سیاسی - محمد علی لیالی
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
لباس شخصی
بهانه
جغجغه‌
غیرت=عفت
صراط مستقیم
*نهانخانه جان*
► o▌ استان قدس ▌ o ◄
شین مثل شعور
ازهردری سخنی-از هرکجا تصویری -در پارسی بلاگ
عاشق آسمونی
ایران ابرقدرت فاتح
پاسدار و عاشق ولایت
منجی بشر
پرواز تا یکی شدن
رایان چوب
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
نگارستان خیال
کانون توحید زازران
وبلاگ بایدهلو باشد
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
بصیرت مطهر
وبلاگ شخصی حامد ذوالفقاری
نگاه خیس
دوراهک
گوهر کمال
اشک می بارد زچشمم.شور شور است
بی تو ...
طراوت باران
فاطمه معصومی
اسیرعشق
»حبیبی حسین«
شباهنگ
لیلای بی مجنون
منتظر
****شهرستان بجنورد****
آوای روستا
دل پرخاطره
بهترین نرم افزارهای، مالی، اداری حسابداری، انبارداری
جکستان
طلوعِ واژه
اسپایکا
farzad almasi
...
فروشگاه جهیزیه و لوازم آشپزخانه فدک1
فانوس عشق
مسیر عرشیان
جنون قلم
زیرگنبد کبود
مقاله،پایان نامه،پرو‍ژه،کتاب الکترونیک،تحقیق،جزوه،نمونه سوال و..
.: شهر عشق :.
کوچه روبرو
هواداران بیرجندی دکتر قالیباف
تک درخت
شعر و پیامک و ...
تراوشات یک ذهن زیبا
نقدونظر
پرپر
برادرم ... جایت همیشه سبز خواهد ماند
پیامنمای جامع
دوســـتــــانه
بوی سیب
طریق یار
شاه یحیی و پیر میکده
آقاسیدبااجازه...

ما تا آخرایستاده ایم
**سکوت صعود تنهایی من**
وبلاگ گروهیِ تَیسیر
تکنولوژی با طعم دوستی
در سایه سار ولایت
کارشناس مدیریت دولتی
شهادت به روز
کاسل
برا یروز خوب
♥ کلبه دلتنگی من ♥
محقق دانشگاه
nazbano
مهاجر
ارمغان تنهایی
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
سلام آقاجان - خرید و فروش محصولات کشاورزی و عطاری ها
منطقه آزاد
● بندیر ●
ashura.shia.muharram
سلام شهدا
ابـــــــــــرار
گیاهان دارویی
استاد بهزاد صنم پور
دوستی و دوست یابی
آشفته حال
کوهستان دیار عالمان
مــــــــــــــبـــــــلِّــــــــــــغ اســــــــلـــام
داستان های جذاب و خواندنی
گدایی ِ در ِ جانان به سلطنت مفروش
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
بغض تلخ
پد ضد عرق Underarm shild
تنها
پیام رهایی
سرزمین رویا
آناهیتا
دریای آبی
چون میگذرد غمی نیست
زبان انگلیسی
پارسی نامه
گوناگون
فرمانده آسمانی من
ahmadreza
تمهیدات
یاران همیشگی امامت
سفیر عشق
دلداده
ایحسب الانسان ان یترک سدی
پرستاری 91
زندگی رسم خوشایندیست
سرزمین مِه وخورشید (خورشید گام سبز)
مطی جون
مرام و معرفت
آواره
عاشقان ولایت قزوین
درس های زندگی
howza khan
قافیه باران
شهیدان مظلومند
اهالی بصیرت
عاشقتم
GLX MOBILE
محمدرضا جعفربگلو
شبستان
انتظار
افـــــســ❤ــونگـــ❤ــر
برادران شهید هاشمی
گوچــــــــی جــــونم GUCCI
دل نوشته
هیئت عزاداران حضرت زهرا سلام الله علیها جوی آباد محله بختیاری ها
دلنوشته های یک فروند چریک
خلوتگه راز
خاکیهای آسمانی
.عاشق خدا .
فیزیک زیبا( آموزش به زبان ساده)
sajjad esmaili
patomat
زندگی شیرین
السلام علیک یاامیرالمومنین
اجتماعی .سیاسی.تاریخ
پرستوی مهاجر
...:اللهم عجل لولیک الفرج.:..
قـــ❤ــلـــــب هـــــای آبـــــی انــ❤ـــاری
عمومی
دل پرخاطره
ترخون
دریایی از غم
درست و غلط
انتظار
ارواحنا فداک یا زینب
خاطرات کودکی
امیر محمد
معبرسایبری تاسوکی
❤ღمشکات نور الله ღ❤
برای عشق پایانی نیست
یاصاحب الزمان(عج)
محمد قدرتی MOHAMMAD GHODRATI
بسم الله العلی العظیم
کامپیوتر و لوازم جانبی و نرم افزار آموزش
راه فضیلت
مهاجر
عمو همه چی دان
فتو بلاگ
هیئت انصارالمهدی
حمید49 انصارالمهدی(عج)
حدیث نفس
تقدیم به کسی که باور نکرد دوستش دارم
یادم تو را فراموش
فــــــقــــــط خــــــدا
داستان سرا
تاملاقات خدا ٰ ان تقوموا لله ٰ...
متین
پرسش مهر
نمونه سوالات متوسطه و پیش دانشگاهی و کارشناسی ارشد
ولایت
تنهاترین عاشق
فتح
یوزرنیم پسورد نود 32
Hunter
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
منتظـــــران شــــــــــهادت
سرود عرش
رویابین
ژیمناستیک الفبای ورزش جهان
مرکز استثنایی متوسطه حرفه ای تلاشگران بیرجند
از دانش تا هنر
اخراجیها
طوبای محبت
ترنم حضور
چی کار؟
اخلاق ، روان شناسی ، عقاید
وبلاگ عاشقانه ها|دوست دارم
طلبه ای خاکی
گنجگاه
طلبه های ونوسی
* روان شناسی ** ** psycology *
wizardry tolbar
واژه های باران
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز واحد خواهران
برو بچ ادبی
خط خطی های یک دخترروانی...
آه و دود
بچه هیات یا زهرا (س)
تبادل نظر
وای ندیدید شما ا!!!!!!!

دل نوشته های یک دیلامی
منتظران مهدی(عج)
پاسخ مسابقات درسهایی ازقرآن
اسرائیل کودک کش، اسرائیل بچه کش، اسرائیل آدم کش، اسرائیل تروریست
منتظر باران
در ارزوی گمنامی
پایگاه شناخت اهل بیت و شیعه
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
هادرباد شناسی (روستایی در شرق شهرستان بیرجند) HADERBAD SHENASI
جنبش مرگ بر آمریکا
دانلود و نقد کتاب
راه و راهنما، روان شناسی مرد و زن، Psychology of male and female
اسمان
آتش دل
شهید ابراهیم هادی
هیســــــــــ آروم بیاتو... خلوت ام نشــــکنه :(
هدف
سماتکــــــــه
اجتماعی
جوک بی ادبی ، جوک بی تربیتی
علمی/مدارات الکترونیک/تازه های فناوری اطلاعات
جوک ، اس ام اس ، عکس باحال
دلبری
عشـ۩ـق یـ۩ـعنی یـ۩ـه پــ۩ـلاک......
all the more dear to me
عاشورای سرخ،انتظارسبز
دو دو(دایی) اری
Hunter
ღای دریغاღ
گل گشت
ازتومی نویسم
عدالت جویان نسل بیدار
ذوالمنن
صل الله علی الباکین علی الحسین
خاطرات خاکستری
کارمزد بزرگ سوادکوه
حامی رایانه جدیدترین یوزر پسورد های نود32
مقالات روان شناسی
کودکان استثنایی
آرمان آریان
بیستِ E بیستترین فروشگاه
طلبه بلاگ
قرارمون تو آسمون
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان (rikhtegari.com)
بهترین ها برای ایرانیان
وبلاگ تخصصی حقوق ابوالفضل باقری
خورجین عشق
کوله پشتـــــــــــــــــــــی
عشق یعنی ح ، سین ، یاء و نون
فریضه برتر
افرا
شناختی
از هر دری سخنی
فعلا عنوان ندارد
برو بچه های ارزشی
وکیل دادگستری و مشاور حقوقی
فاو.سرزمین رهایی
اخبار هرمزگان - ایران و جهان
Chamran University Accounting Association
عشق سرخ
مهدویت
بهترین دوست
حسام الدین شفیعیان
یا غیاث المستغیثین - روز های آبی من
MOHAMMAD.HAHSEMI86

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان
» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب